Contact RADAR

Toon Langeraert
Netwerkcoördinator

Programma Netwerk, Crosslink
09 216 65 50 en 0474 03 98 72
toon.langeraert@popovggz.be

Tine Notredame
Netwerkcoördinator

Programma Crisis, Care
0471 46 67 21
tine.notredame@popovggz.be

Frea Lauwaert
Trajectcoördinator

0476 96 65 76
frea.lauwaert@pcgs.be
Dr. Sara Van de Winkel
Netwerkpsychiater

Programma Care
dr.vandewinkel@pcgs.be

Dr. Nathalie Raes
Netwerkpsychiater

Programma Care

nathalie.raes@karus.be

Dr. Eric Schoentjes

Netwerkpsychiater
Programma Netwerk, Crisis, Crosslink
eric.schoentjes@uzgent.be

 
Klik hier voor de contactgegevens 

voor Crisisaanmeldingen.

 
 

Evelien Dobbelaere
Teamcoördinator

Evelien.Dobbelaere@pcgs.be

Centraal nummer voor

aanmeldingen
09/  358 06 99

Bereikbaar tussen 8u30 – 16u30

 

Ellen Coppens

Teamcoördinator

ellen.coppens@popovggz.be

Annelies Coetsier
annelies.coetsier@popovggz.be

Thomas De Veirman
thomas.deveirman@popovggz.be
Carine Eeckhout
carine.eeckhout@popovggz.be

Josephine Callewaert
josephine.callewaert@popovggz.be

 

Algemeen 

09 / 216 74 72
elke werkdag van 9 tot 17 uur

crosslink@popovggz.be

Marianne Vandewalle
marianne.vandewalle@popovggz.be

 

 

 

 

 

 

 

 



powered by Curiousgroup