Medewerkers

  

Algemene werking

 
 

Vincent Vandenbussche
Coördinator

09 216 65 50 en 0474 51 97 53
elke werkdag van 9u tot 17 u

vincent.vandenbussche@popovggz.be

 

Veerle Decroos

Stafmedewerker

09 216 65 50

maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag van 9u tot 17u

veerle.decroos@popovggz.be

 
 

 

 

Marianne Devreux
Bestuursassistente

09 216 65 50
elke voormiddag van 8u tot 12u
info@popovggz.be

 

 

Tania Leys
Administratief medewerker

09 216 65 50
elke werkdag van 9u tot 17u
tania.leys@popovggz.be

   

Steven Leemans

Administratief en logistiek medewerker

09 216 65 50

steven.leemans@popovggz.be

   

RADAR - Netwerk GG K&J Oost-Vlaanderen

   

Toon Langeraert

Netwerkcoördinator

0474 03 98 72 of 09 216 65 50 
elke werkdag van 9u tot 17u

toon.langeraert@popovggz.be

 

Tine Notredame

Netwerkcoördinator

0471 46 67 21 of 09 216 65 50  
elke werkdag van 9u tot 17u

tine.notredame@popovggz.be

         

RADAR - Crosslink

 

Algemeen

crosslink@popovggz.be

09 216 74 72 of 0490 64 40 90

elke werkdag van 9u tot 17u         

   
 

Ellen Coppens
ellen.coppens@popovggz.be

 

Marianne Vandewalle

marianne.vandewalle@popovggz.be

 

Carine Eeckhout

carine.eeckhout@popovggz.be

 

Josephine Callewaert

josephine.callewaert@popovggz.be

 

Annelies Coetsier

adhd@popovggz.be

   

 

Middelenmisbruik en Drugbehandelingskamer

   

Alphonse Franssen

Zorgcoördinator Middelenmisbruik

Liaison Hulpverlening DBK Gent

0495 54 12 50

elke werkdag van 9u tot 17u

alphonse.franssen@popovggz.be

 

Véronique Hauglustaine

Liaison Hulpverlening DBK Gent

0476 88 50 37

elke werkdag van 9u tot 17u

veronique.hauglustaine@popovggz.be

         

Projecten

  TAZ en Teambegeleiding WZC
Cliëntenbureau
   

Veerle Decroos

Projectopvolger

09 216 65 50

maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag van 9u tot 17u

veerle.decroos@popovggz.be

 

Jasper Stevens

Coördinator Cliëntenbureau

0490 44 59 10

elke werkdag van 9u tot 17u

(mailadres volgt)

 

 

    TANDEM (Toeleiding en aanmelding na detentie)
   

Kaat Vanthuyne

Teamleider

0499 88 49 61

elke werkdag van 9u tot 17u

kaat@tandemggz.be

   
         

Externe Ombudsfunctie GGZ

   

Nicole Claeys

Ombudspersoon

Coördinatie IPSOF

0495 29 56 12

van dinsdag tot vrijdag van 9u tot 17u

nicole.claeys@ombudsfunctieggz.be

 

 

Chantal Van Moerkerke

Ombudspersoon

Coördinatie ombudsfunctie PopovGGZ

0476 30 64 44

maandag, dinsdag en donderdag van 9u tot 17u

chantal.van.moerkerke@ombudsfunctieggz.be

   

Carine Eeckhout

Ombudspersoon

0490 44 41 55

elke werkdag van 9u tot 12u

carine.eeckhout@ombudsfunctie.be

 

 

Anne-Leen Denolf

Ombudspersoon

0491 39 39 18

maandag, dinsdag van 9u tot 17u

woensdag tot 13u

anne-leen.denolf@ombudsfunctieggz.be

 

   

Voor informatie over de permanentie van de ombudspersonen per voorziening, klik hier.

 

 

 

 


powered by Curiousgroup